Zestaw mebli rattanowych figa - ciemny rattan

1 680,00 zł

Zestaw mebli ogrodowych dla 3-4 osób.  Elementy zestawu: stolik, 2 fotele, sofa, poduchy do foteli i sofy, szklany blat do stolika

Ilość

Zestaw mebli ogrodowych dla 3-4 osób.  Elementy zestawu: stolik, 2 fotele, sofa, poduchy do foteli i sofy, szklany blat do stolika

 

Dane techniczne:

 

Wymiary stolika (średn. x wys.): 60 cm x 55 cm; blat stolika: szkło hartowane, grubość blatu 5 mm

Wymiary sofy (szer. x gł. x wys.): 114 cm x 68 cm x 72 cm

Wymiary fotela (szer. x gł. x wys.): 71 cm x 68cm x 72 cm

Poduchy: grubość: ok 8 cm, z tasiemkami, którymi można je przywiązać do mebli

 

Materiał konstrukcyjny: rattan naturalny

Tkanina poduszek: poliester + bawełna (obicie poduch)

Kolor mebli rattan: ciemny brąz

Kolor poduszek: brązowy, wielokolorowy (wzór w kwiatki)

Stan: nowy.

Montaż mebli ogrodowych

Meble zapakowane są w kartonach, dostarczane w całości i gotowe do użytkowania po wyjęciu z kartonów. Stół wymaga prostego montażu poprzez przymocowanie przyssawek i położenie szklanego blatu.

Przeznaczenie

Zestaw mebli ogrodowych służy do siedzenia i wypoczynku na zewnątrz w sezonie letnim dla osób dorosłych. Po sezonie mebel powinien być oczyszczony i przechowywany w suchym miejscu o temperaturze dodatniej.

 

Nasze produkty są objęte 24 miesięczną gwarancją. Podstawą skorzystania z gwarancji jest dowód zakupu (paragon fiskalny, faktura VAT ).

Uwaga: Z uwagi na gabaryty zestawu - zamówienie wysyłamy w dwóch paczkach, przez co z przyczyn niezależnych od sprzedawcy, poszczególne części zamówienia mogą zostać dostarczone w różnych datach. Klient otrzymuje numery przesyłek do każdej paczki. 

 

figa