Zestaw mebli rattanowych jaskier - jasny rattan

1 900,00 zł

Zestaw mebli ogrodowych dla 3-4 osób.

Ilość

Zestaw mebli ogrodowych dla 3-4 osób.  Elementy zestawu: stolik, 2 fotele, sofa, poduchy do foteli i sofy, szklany blat do stolika

 

Dane techniczne:

 

Wymiary stolika (szer. x gł. x wys.): 78 x 52 cm x 50 cm; blat stolika: szkło hartowane, grubość blatu 5 mm

Wymiary sofy (szer. x gł. x wys.): 128 cm x 78 cm x 80 cm

Wymiary fotela (szer. x gł. x wys.): 70 cm x 78 cm x 80 cm

Poduchy: grubość: ok 8 cm, z tasiemkami, którymi można je przywiązać do mebli

 

Materiał konstrukcyjny: rattan naturalny

Tkanina poduszek: poliester + bawełna (obicie poduch)

Kolor mebli rattan: naturalny, ciemny brąz

Kolor poduszek: wzór w kwiatki, brązowe

Stan: nowy.

 

Montaż mebli ogrodowych

 

Meble zapakowane są w kartonach, dostarczane w całości i gotowe do użytkowania po wyjęciu z kartonów. Stół wymaga prostego montażu poprzez przymocowanie przyssawek i położenie szklanego blatu.

 

Przeznaczenie

 

Zestaw mebli ogrodowych służy do siedzenia i wypoczynku na zewnątrz w sezonie letnim dla osób dorosłych. Po sezonie mebel powinien być oczyszczony i przechowywany w suchym miejscu o temperaturze dodatniej.

 

Warunki użytkowania

 

Mebli nie należy ustawiać w odległości mniejszej niż 2 metrów do czynnych źródeł ciepła jak grille, ogniska, biokominki. Meble ogrodowe należy ustawiać pod zadaszeniem np. markiza, wyłącznie na twardej i równej powierzchni. Nie należy stawiać ich na trawie, gołej ziemi, piasku i w wodzie.

 

Po dostarczeniu przesyłki produkt powinien być wyciągnięty z kartonów i opakowań w ciągu 72 godzin. Długotrwałe przetrzymywanie produktu w kartonie i jego przesuwanie może spowodować uszkodzenia produktu. Zalecamy sprawdzić towar przy kurierze.

Na meblach ogrodowych umieszczać ciężkich elementów np. kamieni.

Mebli ogrodowych nie należy podpalać, kleić, spawać.

Pazury i zęby zwierząt mogą uszkodzić produkt. Również ostre przedmioty, wystające guziki, nity, breloczki i klucze mogą spowodować uszkodzenia materiału siedziska, lub nieodwracalne wgniecenia. Jeśli meble ogrodowe stoją nie używane, należy zapewnić im opakowanie np. folię, która chroni je przed (np. słoną wodą, morskim powietrzem, piaskiem, pyłem, słońcem). Najlepszym rozwiązaniem to schowanie do suchego pomieszczenia.

Meble ogrodowe można podnosić, chwytając wyłącznie za stałe elementy.

 

Konserwacja

 

Meble powinny być czyszczone łagodnym roztworem mydła, wytarte do sucha czystą, suchą szmatką. Konserwacja: By zabezpieczyć powierzchnię przed wysychaniem, popękaniem i przedostaniem się wilgoci do drewna zalecamy regularne ponowne bejcowanie mebli, np. raz lub dwa razy w roku.

Poduszki powinno się prać ręcznie w temperaturze maks. 40°C. Nie wybielać. Nie suszyć w suszarce bębnowej. Nie prasować. Nie prać chemicznie. Najlepszym sposobem na przedłużenie żywotności poduch ogrodowych jest ich regularne czyszczenie i przechowywanie w chłodnym, suchym miejscu w pomieszczeniu lub w torbie, albo pojemniku, gdy nie używane. Należy upewnić się, że poduchy są całkowicie suche, zanim zostaną odłożone do torby lub pojemnika na przechowanie.

 

Przechowywanie

 

Przed odstawieniem mebli dokładnie należy je wyczyść i porządnie wysuszyć. W miarę możliwości meble należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, w zamkniętym pomieszczeniu. Jeśli meble będą przechowywane na zewnątrz, należy umieścić je w miarę możliwości pod dachem i przykryć ochronnym pokrowcem. Po opadach deszczu lub śniegu należy wytrzeć nadmiar wody lub śniegu - zwłaszcza z płaskich powierzchni. Należy zapewnić wentylację powietrza, aby nie dopuścić do powstania wilgoci i pleśni. Przed rozpoczęciem kolejnego sezonu należy upewnić się czy wszystkie elementy mocujące są dokręcone i czy meble są sprawne.

 

Trwałość produktów zależy od sposobu jego użytkowania, przechowywania, regularnej konserwacji, serwisowania i czyszczenia. Nie należy korzystać z mebli ogrodowych jeśli są uszkodzone lub jakiś z elementów nie działa poprawnie. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane brakiem profesjonalnego serwisu, lub poprzez niewłaściwe użytkowanie mebla. Meble ogrodowe są dostarczane w stanie nierozłożonym, należy złożyć mebel we własnym zakresie.

 

Nasze produkty są objęte 24 miesięczną gwarancją. Podstawą skorzystania z gwarancji jest dowód zakupu (paragon fiskalny, faktura VAT ).

 

Reklamacja gwarancyjna nie obejmuje:

1. niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli,

2. błędów montażowych,

3. napraw, przeróbek wykonanych przez kupującego,

4. niewłaściwej pielęgnacji,

5. niewłaściwego transportu przez kupującego,

6. nadmiernego przeciążenia,

7. uszkodzenia w wyniku, których obniżono cenę mebli.

 

jaskier